Hız, performans ve stabilite!

Güçlü Xeon VDS Sunucular!

En zorlu projelerin üstesinden gelmek için tasarlanmış
ışık hızında NVME SSD depolama

 •  En iyi fiyat garantisi
 •  Ücretsiz Plesk Panel
 •  Tek Tıkla Kurulum
 •  1 Gbit Hat
PAKETLERİ İNCELE
Üstün teknoloji ile desteklenen

VDS Sunucularımıza göz atın!

VDS Barındırma paketlerimiz, her şeyi olabildiğince kolay bir şekilde yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz basitlik ve bağımsızlığa sahip, özel bir ortamda yüksek performansa ihtiyaç duyan kullanıcılar içindir.

Sunucu Core RAM Disk Trafik Panel Fiyat
VDS1 Tüm Özellikleri Gör
2 Core Xeon E5 2680v4
2 GB DDR4 RAM
30 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
120.90 TL 79,90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
VDS2 Tüm Özellikleri Gör
2 Core Xeon E5 2680v4
4 GB DDR4 RAM
50 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
170,90 TL 119.90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
VDS3 Tüm Özellikleri Gör
4 Core Xeon E5 2680v4
6 GB DDR4 RAM
70 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
222,90 TL 159,90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
VDS4 Tüm Özellikleri Gör
4 Core Xeon E5 2680v4
8 GB DDR4 RAM
100 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
269,90 TL 199,90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
VDS5 Tüm Özellikleri Gör
6 Core Xeon E5 2680v4
12 GB DDR4 RAM
140 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
339,90 TL 269,90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
VDS6 Tüm Özellikleri Gör
8 Core Xeon E5 2680v4
16 GB DDR4 RAM
200 GB NVMe SSD
Limitsiz Trafik
Seçilebilir
409,90 TL 309,90 TL
İNDİRİMLİ
SATIN AL
Kararsız mı kaldınız?

Sunucunuzu birlikte seçelim!

Uzman teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bizimle birlikte sunucunuzu özelleştirin!

Müşteri hizmetlerimiz sizi arasın
Avantajlı özelliklerimiz ile

Fark yaratan özellikler burada!

Kaynak Yönetimi

VDS hosting, size ayrılan kaynakları (CPU, RAM, depolama alanı) tamamen kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede web siteniz için gereken kaynakları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

VDS hosting, iş yükünüz arttıkça kaynakları kolayca ölçeklendirebilmenizi sağlar. Site trafiği veya kullanıcı talepleri arttığında, daha fazla kaynağa ihtiyaç duyarsanız, VDS hosting ile bu kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Yüksek Performans

VDS hosting, fiziksel sunucu kaynaklarını sanal olarak paylaşırken yüksek performans sağlar. Kendinize ayrılan kaynaklar sayesinde web sitenizin hızlı yanıt vermesi ve yüksek performans göstermesi sağlanır.

1000 Mbit/s Yedekli Hat

VDS sunucuların tamamında 1000 Mbit/s internet erişimi mevcuttur ve yüksek trafik kapasitesi sayesinde sınırlara takılmadan sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Güvenlik

VDS hosting, özel izolasyon ve güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Diğer kullanıcılarla kaynaklarınızı paylaşmadığınız için daha güvenli bir ortam sunar. Bu da web sitenizin ve kullanıcı verilerinizin güvende olmasını sağlar.

TIER3 Veri Merkezi

TIER3 veri merkezleri, yüksek kullanılabilirlik ve kesintisiz hizmet sağlamak için gelişmiş altyapı ve güç kaynaklarına sahiptir. İnternet omurgası Türk Telekom, Turkcell Superonline, Turknet ile her daim kesintisiz ve yedekli internet erişimi ile sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Hangisini seçmem gerekli?

VDS & VPS arasındaki fark nedir?

VPS ve VDS, sanal sunucu çözümleri olmasına rağmen aralarında bazı önemli farklar vardır. VPS, bir fiziksel sunucuda kaynakları paylaşan sanal bir ortam sunarken, VDS tamamen ayrılmış kaynaklara sahip bir sanal sunucudur. VDS, kaynak izolasyonu sayesinde daha yüksek performans ve güvenlik sağlar, çünkü kaynaklar tamamen size aittir ve başka kullanıcılarla paylaşılmaz. Ayrıca, VDS size tam kontrol ve özelleştirme imkanı sunar, istediğiniz işletim sistemini seçebilir ve yapılandırmaları kendiniz belirleyebilirsiniz.

XEON İşlemci %100 Dell EMC Storage Altyapısı

İhtiyaçlarınız için tasarlandı!

Dell EMC Storage altyapısı üzerinde çalışan ve çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış XEON işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşursunuz.

Güçlü Dedike Kaynakları

Sanallaştırma teknolojisi!

Kaynakların daha verimli kullanılması sağlanır ve donanım maliyetleri düşer. vKontrol ile sanal ortamlarda uygulama testleri yapabilir, farklı işletim sistemlerini çalıştırabilir ve uygulama uyumluluğunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sanal sunucuları kolayca yönetebilir, kaynakları esnek bir şekilde dağıtabilir ve yedekleme/recovery işlemlerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. vKontrol teknolojisi, daha verimli, esnek ve güvenli bir altyapı sunarak işletmelere birçok avantaj sağlar.

Panel üzerinden

Sunucu üzerinde tam kontrol!

VDS Sunucularımız sezgisel kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Artık sunucunuzu hiç zorlanmadan yeniden başlatabilir, yeniden yükleyebilir ve diğer birçok etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sunucunuzun VNC'sine erişebilir, sistemde yüklü olan birçok işletim sistemini tek tıklama ile sunucunuza yükleyebilirsiniz.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR
 • VDS Sunucu paketlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları yanıtladık.
VDS Sunucu nedir?
VDS (Virtual Dedicated Server - Sanal Kiralık Sunucu), fiziksel bir sunucunun sanallaştırma teknolojisiyle bölünerek oluşturulan ve ayrı bir sanal sunucu olarak çalışan bir hosting hizmetidir. Her VDS, kendine ait işletim sistemi, kaynakları (RAM, CPU, disk alanı) ve ayrılmış bant genişliği ile diğer sanal sunuculardan bağımsız çalışır. VDS, kullanıcılara fiziksel sunucu avantajlarını sanallaştırma esnekliğiyle birleştirir ve maliyet açısından daha ekonomik, ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir bir hosting çözümü sunar.
VDS Sunucularda hangi diskler kullanılıyor?
Tüm VDS sunucularımızda NVMe SSD M.2 teknolojisine sahip yüksek okuma/yazma hızları bulunan diskler kullanılmaktadır.
VDS Sunucu hat kullanımınız ne kadar?
1GBps hat mevcut olup, sürekli kullanıma uygun değildir. Upload/Download işlemleri sürekliliği olmadığı durumda yapılabilir.
Kullanılabilecek İşletim sistemleri nedir?
Aldığınız pakete göre kullanım sağlayabileceğiniz işletim sistemleri değişebilir. Sektör içerisinde en çok işletim sistemi kurulumunu mümkün kılan firmalar arasındayız.
VDS Sunucu ortak özellikleri nelerdir?
Tüm VDS sunucu paketlerimizde yüksek kullanım olanağına sahip sanallaştırma yazılımı kullanılmaktadır. Panel üzerinden VNC (konsol) erişimini saniyeler içerisinde yapabilir, sınırsız kurulum, format işlemi yapabilirsiniz. Tüm VDS Sunucu paketlerimizde DDR4 Ram NVMe SSD disk, v4 işlemciler kullanılmakta olup yedekli ağ altyapısına sahiptir.
Bize Ulaşın
 • 0850 309 8045
 • info@venain.com
 • Tacettinveli Mah. Deliklitaş Cad. Nish Kayseri Plaza
  No:20 İç Kapı No:21 MELİKGAZİ / KAYSERİ
Copyright © 2023 VENAIN BILISIM TEKNOLOJILERI LTD. STI.